Instalacje elektryczne Gliwice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań oraz specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Gliwicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Gliwice

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Gliwicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Gliwicach. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też źródła zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dostosowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Gliwicach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Gliwicach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Gliwic i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz pracę montażową. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl