Inteligentny dom Jastrzębie-Zdrój

Budujesz dom i marzysz, aby stał się on inteligentnym domem, który można obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Jastrzębiu-Zdroju inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Jastrzębia-Zdroju? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Jastrzębiu-Zdroju jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Jastrzębiu-Zdroju. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Jastrzębie-Zdrój

O nas

smart home Jastrzębie-Zdrój

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.