Inteligentny dom Kozy

Budujesz dom i pragniesz, aby stał się on inteligentnym domem, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Kozach inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Kóz? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Kozach jak i z dowolnego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Kozach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Kozy

Nasza firma

smart home Kozy

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Kozach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie na kanapie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która wprawia nas w odpowiedni nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, kiedy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.