Instalacje elektryczne Chorzów

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Chorzowie, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Chorzów

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Chorzowie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Chorzowie. Działamy ekspresowo, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dopasowując je do najnowszych norm i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, dokładność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Chorzowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego schematu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Chorzowie

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Chorzowa i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy dokładną wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl