Instalacje elektryczne Przyszowice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Przyszowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Przyszowice

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Przyszowicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Przyszowicach. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też źródła zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale też odpowiednią ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Przyszowicach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się też planowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania Słońca w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego projektu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Przyszowicach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Przyszowic i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl