Instalacje elektryczne Knurów

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Knurowie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Knurów

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Knurowie

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Knurowie. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dostosowując je do najnowszych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczną ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Knurowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również planowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego projektu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Knurowie

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Knurowa i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl