Instalacje elektryczne Czechowice-Dziedzice

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Czehcowicach-Dziedzicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

instalacje elektryczne Czechowice-Dziedzice

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Czehcowicach-Dziedzicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Czehcowicach-Dziedzicach. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące standardy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dopasowując je do nowych norm i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale też odpowiednie zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Czehcowicach-Dziedzicach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też planowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w efektywny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji.
To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Czehcowicach-Dziedzicach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Czechowic-Dziedzic i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl