Instalacje elektryczne Jasienica

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać ekspertom, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Jasienicy, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Jasienica

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Jasienicy

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Jasienicy. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Jasienicy

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również planowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego planu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Jasienicy

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Jasienicy i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl