Instalacje elektryczne Zawada

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać specjalistom, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Zawadzie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Zawada

EGO TECH

Wykonanie planu i montaż instalacji elektrycznej w Zawadzie

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Zawadzie. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do najnowszych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Zawadzie

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego planu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Zawadzie

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Zawady i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując również sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl