Instalacje elektryczne Żywiec

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Żywcu, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Żywiec

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Żywcu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Żywcu. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również źródła zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Żywcu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się także planowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdego systemu. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego projektu. Nasze pomiary instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Żywcu

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Żywca i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz pracę montażową. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl