Instalacje elektryczne Rybnik

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Rybniku, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Rybnik

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Rybniku

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Rybniku. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale też odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Rybniku

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego schematu. Nasze pomiary instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Rybniku

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Rybnika i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując też sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl