Instalacje elektryczne Rybnik

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Rybniku, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

instalacje elektryczne Rybnik

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Rybniku

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Rybniku. Działamy szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też układy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do nowych norm i preferencji.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Rybniku

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie Słońca w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu.
Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu.
Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Rybniku

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Rybnika i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz pracę montażową. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl