Instalacje elektryczne Jaworzno

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może pragniesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Jaworznie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Jaworzno

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Jaworznie

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Jaworznie. Działamy ekspresowo, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dopasowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Jaworznie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także planowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdego systemu. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego projektu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Jaworznie

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Jaworzna i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl