Instalacje elektryczne Wodzisław Śląski

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Wodzisławiu Śląkim, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Wodzisław Śląski

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Wodzisławiu Śląkim

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Wodzisławiu Śląkim. Działamy ekspresowo, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dostosowując je do nowych standardów i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczną ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Wodzisławiu Śląkim

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w efektywny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych wymagań każdego planu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Wodzisławiu Śląkim

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Wodzisławia Śląskiego i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl