Instalacje elektryczne Wodzisław Śląski

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz wymienić starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Wodzisławiu Śląkim, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Wodzisław Śląski

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Wodzisławiu Śląkim

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Wodzisławiu Śląkim. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale też odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Wodzisławiu Śląkim

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego projektu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Wodzisławiu Śląkim

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Wodzisławia Śląskiego i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl