Instalacje elektryczne Czeladź

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Czeladzi, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Czeladź

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Czeladzi

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Czeladzi. Działamy ekspresowo, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale także odpowiednią ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, rzetelność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Czeladzi

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Czeladzi

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Czeladzi i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl