Instalacje elektryczne Kędzierzyn-Koźle

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Kędzierzynie-Koźlu, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Kędzierzyn-Koźle

EGO TECH

Wykonanie planu i montaż instalacji elektrycznej w Kędzierzynie-Koźlu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Kędzierzynie-Koźlu. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje starych instalacji, dostosowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Kędzierzynie-Koźlu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego projektu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Kędzierzynie-Koźlu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Kędzierzyna-Koźla i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl