Instalacje elektryczne Kobiór

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Kobiórze, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Kobiór

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Kobiórze

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Kobiórze. Działamy ekspresowo, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych standardów i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale także odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Kobiórze

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie promieniowania Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Kobiórze

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Kobióra i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl