Instalacje elektryczne Tychy

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Tychach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Tychy

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Tychach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Tychach. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż, a także i wymiana instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Pracujemy w nowych budynkach, a oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i preferencji.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też skuteczne zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu. Profesjonalne usługi elektryczne to nasza specjalność! Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi – możesz liczyć na dostosowany projekt instalacji.

Montaż instalacji elektrycznych w Tychach

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także planowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.

Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego planu.

Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.

kompleksowe usługi elektryczne w Tychach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Tychów i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Elektryk Tychy – zajmiemy się twoimi instalacjami elektrycznymi!
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl