Instalacje elektryczne Kęty

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Kętach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

instalacje elektryczne Kęty

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Kętach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Kętach. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również źródła zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dostosowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Kętach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdego systemu.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego planu.
Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Kętach

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Kęt i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl