Instalacje elektryczne Kęty

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Kętach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Kęty

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Kętach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Kętach. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również systemy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Kętach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Kętach

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Kęt i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl