Instalacje elektryczne Wojkowice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Wojkowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Wojkowice

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Wojkowicach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Wojkowicach. Działamy szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Wojkowicach

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w efektywny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Wojkowicach

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Wojkowic i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl