Instalacje elektryczne Wojkowice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może pragniesz wymienić starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Wojkowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Wojkowice

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Wojkowicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Wojkowicach. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje starych instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale także skuteczne zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Wojkowicach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego schematu.
Nasze badania elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Wojkowicach

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Wojkowic i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl