Instalacje elektryczne Bielsko-Biała

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Bielsku-Białej, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Bielsko-Biała

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Bielsku-Białej

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Bielsku-Białej. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych standardów i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Bielsku-Białej

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie promieniowania słonecznego w efektywny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego schematu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Bielsku-Białej

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Bielska-Białej i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl