Instalacje elektryczne Łaziska Górne

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać fachowcom, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Łaziskach Górnych, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Łaziska Górne

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Łaziskach Górnych

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Łaziskach Górnych. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Łaziskach Górnych

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego schematu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Łaziskach Górnych

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Łazisk Górnych i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl