Instalacje elektryczne Moszna

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Mosznej, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Moszna

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Mosznej

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Mosznej. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także odpowiednią ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Mosznej

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Mosznej

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Mosznej i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl