Instalacje elektryczne Zawadzkie

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Zawadzkiem, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Zawadzkie

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Zawadzkiem

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Zawadzkiem. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych standardów i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Zawadzkiem

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się także planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Zawadzkiem

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Zawadzkiego i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający wymagane materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl