Instalacje elektryczne Będzin

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Będzinie, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Będzin

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Będzinie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Będzinie. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych norm i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Będzinie

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe przeglądy elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego schematu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Będzinie

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Będzina i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl