Instalacje elektryczne Mikołów

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Mikołowie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Mikołów

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Mikołowie

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Mikołowie. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Mikołowie

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się również planowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego planu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Mikołowie

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Mikołowa i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl