Instalacje elektryczne Strzelce Opolskie

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać ekspertom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Strzelcach Opolskich, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Strzelce Opolskie

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Strzelcach Opolskich

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Strzelcach Opolskich. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Strzelcach Opolskich

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Strzelcach Opolskich

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Strzelec Opolskich i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując też sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl