Instalacje elektryczne Koziegłowy

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Koziegłowach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Koziegłowy

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Koziegłowach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Koziegłowach. Działamy szybko, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też źródła zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych norm i preferencji.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale też odpowiednie zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Koziegłowach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego schematu.
Nasze pomiary instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Koziegłowach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Koziegłów i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl