Instalacje elektryczne Koziegłowy

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać fachowcom, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Koziegłowach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Koziegłowy

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Koziegłowach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Koziegłowach. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Koziegłowach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe pomiary elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdego systemu. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego planu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Koziegłowach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Koziegłów i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl