Instalacje elektryczne Dąbrowa Górnicza

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Dąbrowie Górniczej, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Dąbrowa Górnicza

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Dąbrowie Górniczej. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do najnowszych norm i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także odpowiednią ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu.
To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego schematu.
Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Dąbrowie Górniczej

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Dąbrowy Górniczej i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując też sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl