Instalacje elektryczne Dąbrowa Górnicza

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Dąbrowie Górniczej, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Dąbrowa Górnicza

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Dąbrowie Górniczej. Działamy ekspresowo, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych standardów i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczne zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również planowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego projektu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Dąbrowie Górniczej

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Dąbrowy Górniczej i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl