Instalacje elektryczne Chrzanów

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania oraz specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Chrzanowie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Chrzanów

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Chrzanowie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Chrzanowie. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych standardów i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też odpowiednią ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Chrzanowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego schematu.
Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Chrzanowie

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Chrzanowa i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i pracę montażową. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl