Instalacje elektryczne Wolbrom

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Wolbromiu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Wolbrom

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Wolbromiu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Wolbromiu. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Wolbromiu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. Dodatkowo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Wolbromiu

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Wolbromia i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl