Instalacje elektryczne Jaworze

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Jaworzu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

instalacje elektryczne Jaworze

EGO TECH

Wykonanie planu i montaż instalacji elektrycznej w Jaworzu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Jaworzu. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też systemy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych systemów, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, dokładność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Jaworzu

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego planu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Jaworzu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Jaworza i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz pracę montażową. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl