Instalacje elektryczne Jaworze

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Jaworzu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Jaworze

EGO TECH

Wykonanie planu i montaż instalacji elektrycznej w Jaworzu

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Jaworzu. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje starych instalacji, dopasowując je do nowych norm i preferencji.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale także skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Jaworzu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne badania kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji. To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych wymagań każdego schematu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Jaworzu

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Jaworza i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując również sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl