Instalacje elektryczne Mysłowice

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Mysłowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Mysłowice

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Mysłowicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Mysłowicach. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dostosowując je do najnowszych standardów i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Mysłowicach

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też planowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego planu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Mysłowicach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Mysłowic i razem stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl