Instalacje elektryczne Mysłowice

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz zmodernizować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Mysłowicach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Mysłowice

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Mysłowicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Mysłowicach. Działamy szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dopasowując je do nowych standardów i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych systemów, ale także skuteczną ochronę kosztownej elektroniki przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Mysłowicach

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne pomiary kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji.
Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego schematu.
Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Mysłowicach

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Mysłowic i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający wymagane materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl