Instalacje elektryczne Zabrze

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz przebudować starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Zabrzu, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Zabrze

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Zabrzu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Zabrzu. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to kompleksowe stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy też układy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych norm i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale także skuteczne zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Zabrzu

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również planowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania Słońca w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdej instalacji.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego planu.
Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Zabrzu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Zabrza i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl