Instalacje elektryczne Psary

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz wymienić starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać ekspertom, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Psarach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Psary

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Psarach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Psarach. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również systemy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych norm i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Psarach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania wszystkich Klientów. Zajmujemy się także planowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o ochronę każdego systemu. To nie wszystko, bo wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego schematu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Psarach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Psar i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz pracę montażową. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl