Instalacje elektryczne Sosnowiec

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Sosnowcu, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, lecz przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Sosnowiec

EGO TECH

Wykonanie planu i montaż instalacji elektrycznej w Sosnowcu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Sosnowcu. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy istniejących instalacji, dostosowując je do nowych norm i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale też odpowiednie zabezpieczenie kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, rzetelność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Sosnowcu

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się również planowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również niezbędne okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych wymagań każdego planu. Nasze badania elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Sosnowcu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Sosnowca i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie sporządzimy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały i montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl