Instalacje elektryczne Wilkowice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz wymienić dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Wilkowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Wilkowice

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Wilkowicach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Wilkowicach. Działamy ekspresowo, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają najwyższe obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje starych instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Wilkowicach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i zabezpieczenia nadprądowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego projektu. Nasze badania instalacji elektrycznych są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Wilkowicach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Chętnie umówimy się na wizję lokalną na terenie Wilkowic i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy szczegółowy kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i pracę instalacyjną. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl