Instalacje elektryczne Tarnowskie Góry

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może chcesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Tarnowskich Górach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w solidną instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Tarnowskie Góry

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Tarnowskich Górach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Tarnowskich Górach. Działamy ekspresowo, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy przebudowy starych instalacji, dostosowując je do najnowszych norm i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale też odpowiednią ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Tarnowskich Górach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale także oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe pomiary elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdego systemu. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych wymagań każdego projektu. Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Tarnowskich Górach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Tarnowskich Gór i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej sporządzimy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując także sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl