Instalacje elektryczne Dobrodzień

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może pragniesz wymienić starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie przemyślana, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady specjalisty w zakresie instalacji elektrycznych w Dobrodzieniu, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Dobrodzień

EGO TECH

Wykonanie projektu i montaż instalacji elektrycznej w Dobrodzieniu

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Dobrodzieniu. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego przez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczną ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia podczas burzy. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Dobrodzieniu

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie promieniowania Słońca w efektywny sposób. Przeprowadzamy także potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego planu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Dobrodzieniu

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Dobrodzienia i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający wymagane materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując również sprawdzone alarmy. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl