Instalacje elektryczne Łazy

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na kolejny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać ekspertom, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Łazach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Łazy

EGO TECH

Wykonanie schematu i montaż instalacji elektrycznej w Łazach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Łazach. Działamy ekspresowo, zapewniając fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje istniejących instalacji, dostosowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz team składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i praktyczność naszych systemów, ale też skuteczne zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Łazach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się też planowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdego systemu. Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego planu. Nasze przeglądy instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z najnowszymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Łazach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Łazów i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując również sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl