Instalacje elektryczne Krzeszowice

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może chcesz zmodernizować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Krzeszowicach, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

instalacje elektryczne Krzeszowice

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Krzeszowicach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Krzeszowicach. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH to profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do najnowszych standardów i potrzeb.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale też skuteczną ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Krzeszowicach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić potrzeby wszystkich Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie energii słonecznej w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe pomiary elektryczne, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu.
Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez innych zmartwień. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego planu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Krzeszowicach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Krzeszowic i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie sporządzimy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl