Inteligentny dom Bytom

Zastanawiasz się nad tym, czy zainwestować w nowoczesne systemy i stworzyć swój własny „Inteligentny dom”? Egotech to firma, która może stworzyć w Bytomiu dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home Bytom

smart home egotech

Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają również na realne oszczędności finansowe i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, nowych oraz tych do remontu. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Bytomia? Twój dom może być sterowany zarówno z Twojego domu w Bytomiu, jak i z każdego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Wszystkie wyżej wymienione funkcje mogą być obsługiwane z poziomu Twojego tabletu lub telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i dopasujesz wszystkie warunki w Twoim domu do Twoich indywidualnych preferencji.

System Inteligentnego Domu może jest w stanie czuwać nad większością aspektów funkcjonowania naszego domu, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku. To z pewnością przyczyni się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony ze swojego Inteligentnego Domu w Bytomiu. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Bytom

Krótko o nas

smart home Bytom

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy zlecenia w Bytomiu i na terenie całego województwa Śląskiego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do naszych usług, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Interesuje Cię wykonanie instalacji lub kompleksowa oferta automatyki domowej? Postaw na najlepszą ofertę od Egotech. Zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi oraz systemami alarmowymi.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które dostosowuje się do warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje ogrywają niezwykle ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.