Inteligentny dom Krzeszowice

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Krzeszowicach inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Krzeszowic? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Krzeszowicach jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Krzeszowicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Krzeszowice

O nas

smart home Krzeszowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Krzeszowicach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i kontrolować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.

Gdzie jesteśmy: