Inteligentny dom Krzeszowice

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który można obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Krzeszowicach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Krzeszowic? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Krzeszowicach jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Wspaniale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Krzeszowicach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Krzeszowice

Nasza firma

smart home Krzeszowice

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Krzeszowicach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w naszym domu w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, otrzymamy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.