Inteligentny dom Dąbrowa Górnicza

Budujesz dom i chcesz, aby stał się on inteligentnym domem, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Dąbrowie Górniczej inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Dąbrowy Górniczej? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Dąbrowie Górniczej jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i odciążasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Dąbrowie Górniczej. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Dąbrowa Górnicza

O nas

smart home Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Dąbrowie Górniczej i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie w salonie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która wprawia nas w znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i kontrolować to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, kiedy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z telefonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.