Inteligentny dom Dobrodzień

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który można obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Dobrodzieniu inteligentny dom, który będzie w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest wykonywany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Dobrodzienia? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Dobrodzieniu jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Dobrodzieniu. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Dobrodzień

O nas

smart home Dobrodzień

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Dobrodzieniu i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.

Gdzie jesteśmy: