Inteligentny dom Orzesze

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Orzeszu inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Orzesza? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Orzeszu jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Dobrze zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Orzeszu. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Orzesze

O nas

smart home Orzesze

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Orzeszu i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie w salonie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i kontrolować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z telefonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, dostaniemy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.