Inteligentny dom Głubczyce

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w telefonie? Egotech to firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Głubczycach inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Głubczyc? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Głubczycach jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Głubczycach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Głubczyce

O nas

smart home Głubczyce

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Głubczycach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim bezpośrednio z telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie i wybrane służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.