Inteligentny dom Kobiór

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, który można obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Kobiórze inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Kobióra? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Kobiórze jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Kobiórze. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Kobiór

Nasza firma

smart home Kobiór

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Kobiórze i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i sprawdzać to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.