Inteligentny dom Czechowice-Dziedzice

Masz w planach budowę domu i chciałbyś, aby ten był wyposażony w rozwiązania „Smart Home”, które można obsługiwać z jednego urządzenia, w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, z przyjemnością zaprojektuje i wykona w Czechowicach-Dziedzicach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim potrzebom.

Smart Home – co musisz wiedzieć?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home – co wiesz na ten temat? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający nowoczesne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w które są w trakcie remontu. 

Jesteś z Czechowic-Dziedzic? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z dowolnego miejsca na świecie. Sprawdź jakie to wygodne!

Na co możesz liczyć inwestując w automatykę domową?

  • pełna kontrola nad oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • automatyka i sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem, jak również wentylacją
  • wiele innych rozwiązań

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w niezwykle łatyw sposób, korzystając z telefonu, czy też tabletu. Tego typu rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz w łatwy sposób możesz dopasować wszystkie kwestie związane z Twoją i Twojej rodziny wygodą podczas codziennego przebywania we własnym domu.

Efektywnie zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, jednocześnie pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Czechowicach-Dziedzicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Czechowice-Dziedzice

Nasza firma

smart home Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy profesjonalistami w swoich fachu i zawsze fachowo realizujemy każde z naszych zleceń. Naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy zlecenia w Czechowicach-Dziedzicach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do naszych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Z chęcią przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy łatwość obsługi i sterowanie z dowolnego miejsca!

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji użytkownika, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, otrzymamy powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby zweryfikowały powód włączenia się instalacji alarmowej.