Inteligentny dom Jaworze

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby stał się on inteligentnym domem, który można obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Jaworzu inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Jaworza? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Jaworzu jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Jaworzu. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Jaworze

Nasza firma

smart home Jaworze

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Jaworzu i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie na sofie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w naszym domu w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.

Nasz zasięg wykonania instalacji elektrycznych i automatyki domowej: