Inteligentny dom Piekary Śląskie

Budujesz dom i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a raczej w telefonie? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Piekarach Śląskich inteligentny dom, który stanie się w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Piekar Śląskich? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Piekarach Śląskich jak i z każdego zakątka świata.

Co zapewnia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Piekarach Śląskich. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Piekary Śląskie

O nas

smart home Piekary Śląskie

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Piekarach Śląskich i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz wytycznych klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby podczas wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.